תשתית ארגונית

ועדת היגוי

ועדת ההיגוי פועלת על פי הסכם בין האוניברסיטה לויצ"ו שנחתם במרץ 2011. הוועדה הינה בעלת הסמכות העליונה ומחליטה בעניינים הנוגעים לתפעול המעון וניהולו. וועדת ההיגוי דנה, בין היתר, בנושאים כמו: התוכנית חינוכית-טיפולית של המעון, שינויי בעלויות המעון החורג משינויים רוחביים שעורכת ויצ"ו בכל המעונות, קריטריונים לקבלת ילדי ועובדי האוניברסיטה ותלמידיה למעון, מועדי והסדרי ההרשמה, בשילוב תוכניות ייעודיות של האוניברסיטה ומחקרים באישור ההורים ועוד.

 

וועדת ההיגוי מורכבת מעד 6 נציגים של ויצ"ו והאוניברסיטה ובראשה אחד מנציגי האוניברסיטה חבר סגל אקדמי בכיר. יו"ר וועדת ההיגוי הינה ד״ר תמי אמיר, ונציגי האוניברסיטה הינם גב' רוני גולדשטיין, נציגת הסגל המנהלי ונציגים  מהסגל הבכיר, מהסגל הזוטר ונציג החוקרים הצעירים. נציגות ויצ"ו הן גב' דורית דוקרקר מנהלת המעון והגב' קארו רן מפקחת המעון.

 

 

 

ועדה אקדמית   

בוועדה זו חברים חברי סגל אקדמי מבית הספר לחינוך ומפקולטות נוספות, שמומחיותם בהתפתחות רגשית, חברתית, שפתית, פיסית ומוטורית בגיל הרך. פעילותה של הועדה לסייע ביישום  הידע העיוני והמחקרי העדכני ביותר בתחום ההתפתחות של פעוטות, בתהליך הטיפולי- חינוכי במעון.

 

 

נציגי הורים

הורי כל כיתה מחליטים על מספר הורי ילדים המהווים לאורך שנת הלימודים את נציגיות הכיתה לכל עניין ועניין. ההורים המייצגים אמונים על קיום קשר קבוע עם מנהלת המעון. שני נציגים מכל אחת מכיתות המעון מוזמנים לישיבות של הוועדה המורחבת, בה הם מייצגים בפני הנהלת המעון את קולה של הכיתה. בה בעת, לצד נציגות הכיתה, דלתה של מנהלת המעון פתוחה לכל הורה באופן פרטני. 

 

 

ועדה מורחבת

הוועדה המורחבת כוללת את וועדת ההיגוי שתוארה לעיל, נציגי ההורים (שניים מכל כיתה) והיועצת החינוכית.

הוועדה המורחבת משמשת כמנגנון קשר ישיר, מוסדר וקבוע עם קהילת ההורים ועל כן נדונים בה במגוון נושאים החל מחזון ומדיניות המעון בכלל ועד ענייני דיומא בפרט. המלצות הועדת המורחבת תידון בפורום המתאים לצורך קבלת החלטה.

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>