ברכת יו"ר ועדת היגוי

העלאת המידעון לאתר המעון הינו יום חגיגי  למשפחת המעון, לאוניברסיטה שלנו  ולי באופן אישי.

 

ההקמה של המעון לא הייתה קלה כלל וכלל. גם אם שנים רבות דובר על הצורך במסגרת חינוכית- טיפולית איכותית לילדי קהילת אוניברסיטת תל-אביב, המימוש התמהמה. המינוי של פרופ' יוסף קלפטר לנשיא האוניברסיטה, מאמין נלהב כי על האוניברסיטה ליצור את התנאים האופטימאליים, על מנת שהורים צעירים ונשים בפרט,  יוכלו לתמרן ביתר הצלחה בין הקריירה לבין המטלות המשפחתיות – היווה את נקודת המפנה. שמחתי לפעול לצידו של הנשיא שכן  – מאז שהקמתי את המגמה לתואר שני בייעוץ חינוכי לגיל הרך –  ייחלתי, הכשרתי הלבבות ויזמתי מהלכים להקמת מעון בקמפוס. וכך יחד, ובעזרתם של בעלי תפקידים רבים באוניברסיטה ובויצו – יצאנו לדרך.

 

אך גם אז שניתן "האור הירוק" , ההריון על כל סדרת הבדיקות – משפטיות, כספיות, הנדסיות, פורמאליות-פרוצדוראלית – היה ארוך ומייגע.  והלידה כדרך הלידות הייתה מרגשת מאד והרך הנולד הגיח במשקל טוב, בשל ויפה להפליא.

 

אך, מחלות הילדות בשנה הראשונה, גם אם מוכרות ומצופות גרמו לנדודי שינה תכופים. מירב האנרגיה של כל העושים במלאכה תועלה אשתקד לצרכים הבסיסיים של המעון-התינוק שלנו: יצירת תשתיות של צוות מחנכות מעולה המעניק לילדים טיפול וחינוך מיטביים.

 

עתה, משעלינו לשנה שנייה שביעות הרצון של ההורים, האוניברסיטה, הצוות החינוכי וויצו – גבוהה. יחסי גומלין של כבוד, אמון, סבלנות, סובלנות ורגישות – שוררים במעוננו. 

 

שעה שאנו עמלים עתה במימוש הסיפא של הלוגו שלנו " מעון באוניברסיטהאוניברסיטה במעון", המידעון שאנו חוגגים את הופעתו מסייע ברישא -  לנראות המעון באוניברסיטה.

 

 שירבו חגיגות ושמחות במעוננו.

שלכם, פרופ' רחל ארהרד


 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive